close
Logo
📞

Telefon Całodobowy, Czynne 24h / 7dni w tygodniu

 

Zadzwoń i zamów: (+48) 514 359 153

 

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu Warszawa

 

Nasza wypożyczalnia koncentratorów w Warszawie oferuje sprzedaż i wynajem koncentratorów tlenu najlepszych światowych producentów m.in Invacare (USA), Philips, Króber (Niemcy), Devilbiss(USA). W ofercie posiadamy przenośne i stacjonarne koncentratory tlenu. Nie wypożyczamy tanich zamienników które koncentrują 50% zamiast 90% tlenu. Prowadzimy całodobowy wynajem i serwis koncentratorów tlenu. Na terenie Warszawy i okolic szybka dostawa pod wskazany adres jest możliwa jeszcze w dniu zamówienia. Również w weekendy i święta. Dodatkowo wszystko pokażemy i wytłumaczymy. Wysyłamy urządzenia kurierem w dowolne miejsca w Polsce, dziś zamawiasz, jutro sprzęt jest u Ciebie. Zapewniamy korzystne warunki współpracy, konkurencyjne ceny i nie pobieramy kaucji za wynajem.

 

Zobacz również ofertę -> Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Warszawa

 

Szerokie zastosowanie koncentratorów tlenu

 

Leczenie tlenem znajduje szerokie zastosowanie przy leczeniu różnego rodzaju schorzeń układu oddechowego, krążenia, pokarmowego nerwowego, przy chorobach kardiologicznych, w onkologii, przy rehabilitacji. Tlenoterapia wykorzystywana jest przy chorobach: POCHP, astma, niewydolność krążenia, nowotwór płuc, niewydolność oddechowa, dysplazja oskrzelowo-płucna, włóknienie płuc, porażenie mózgowe, Alzheimer, Parkinson, stwardnienie rozsiane i innych problemach zdrowotnych. Doradzamy, jaki koncentrator tlenu wypożyczyć, aby był jak najlepiej dopasowany do potrzeb pacjenta. Udostępniamy natychmiastowo Koncentrator Tlenu na terenie miasta Warszawa i jego okolic. Każdy może spróbować leczenia tlenem, nawet osoby cieszące się dobrym zdrowiem. Terapia tlenem poprawia przemianę materii, zwiększa wydajność organizmu, ułatwia oczyszczanie organizmu z toksyn, poprawia wygląd skóry, a także pomaga w leczeniu chorób naczyń wieńcowych, w zapaleniu płuc, chorobach wątroby, migrenach, depresji, nadciśnieniu i cukrzycy. Konsultacja lekarska jest niezbędna w celu ustalenia szczegółów tlenoterapii domowej.

 

Dostępne koncentratory tlenu Warszawa

 

Posiadamy najnowsze, wysokiej jakości modele koncentratorów tlenu. Standardowo oferujemy na wynajem koncentrator tlenu dostarczający maksymalnie do 5 litrów tlenu w ciągu jednej minuty (zazwyczaj pacjent potrzebuje około 2 litrów / min. ). Dla bardziej wymagających oferujemy koncentrator z możliwością podawania aż do 9 litrów tlenu na minutę (Duża ilość tlenu sprawdza się przy zwalczaniu klasterowych bólów głowy oraz u pacjentów z ciężkim stanem zdrowia). Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze koncentratora.  Razem z koncentratorem tlenu otrzymasz profesjonalne filtry, wąsy tlenowe, nawilżacz i inne akcesoria niezbędne do domowej terapii tlenem za pomocą aparatu. Decydując się na nasze usługi nie musisz obawiać się awarii sprzętu. Każde urządzenie jest regularnie sprawdzane i serwisowane przez certyfikowanego specjalistę. W AMED24 koncentrator tlenu i jego wynajem na terenie miasta Warszawa jest prosty, zapewniamy naszym pacjentom najwyższą jakość i opiekę serwisową 24h/7 przez cały czas użytkowania koncentratora tlenu przez Klienta. W razie awarii wymieniamy koncentrator tlenu na nowy, klient nie ponosi dodatkowych kosztów.

 

Koncentrator tlenu zasada działania

 

 

Koncentrator tlenu jest urządzeniem elektrycznym, które przetwarzają powietrze na tlen medyczny. Zasada działania koncentratorów tlenu opiera się na pobieraniu powietrza, sprężaniu i oddzieleniu tlenu od azotu przy wykorzystaniu sił molekularnych. Specjalistyczne filtry nie przepuszczają azotu, a tlen podają pacjentowi. Przenośny koncentrator tlenu podaję tlen pulsacyjnie, co pozwoliło na zmniejszenie jego rozmiaru i wagi w porównaniu do koncentratorów stacjonarnych ( niektóre przenośne koncentratory tlenu mają opcję ciągłego pompowania tlenu lecz czas działania baterii znacznie się wtedy skraca). Aparat tlenowy zapewnia pacjentom stały i efektywny dostęp do powietrza o zwiększonej zawartości tlenu. Zastosowanie mechanizmów kontrolnych zapewnia w pełni bezpieczną tlenoterapię. Korzystając z urządzenia należy pamiętać o regularnym czyszczeniu filtrów oraz wymianie wody destylowanej ( proszę pamiętać, że niektóre wody destylowane są bardzo niskiej jakości i mogą nie pełnić swojej funkcji - mogą pozostawiać osad i kamień ). Oferujemy wypożyczenie koncentratora tlenu często błędnie określanego jako kondensator tlenu. Na komfort ich użytkowania wpływa możliwość długotrwałego działania i brak konieczności uzupełniania tlenu, jak w przypadku butli. Oferowane aparaty tlenowe wyróżnia łatwa obsługa i cicha praca ok 45dB.


DODANE: 09-12-2021
Marcin
Jestem zainteresowany wynajęciem przenośnego koncentratora tlenu. Proszę o ofertę. Koszt miesięczny
DODANE: 25-11-2021
Maiia
jaka jest cena wynajmu koncentratora tlenu
DODANE: 04-09-2021
Eugeniusz

Jestem zainteresowany wynajęciem koncentratora tlenu o przepływie min. 6l/min i stężeniu powyżej 92%


POKAŻ WIĘCEJ KOMENTARZY