close

Telefon Całodobowy, Czynne 24h / 7dni w tygodniu

 

Zadzwoń i zamów: (+48) 514 359 153

 

Łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali

Funkcje łóżka sterowane elektrycznie

Łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali to 4 segmentowe leże, które posiada elektryczne siłowniki regulowane z bezprzewodową obsługą przy pomocy pilota. Dzięki niemu bez problemu można przystosować łóżko do potrzeb pacjenta lub on sam będzie mógł ustawić je w dogodnej dla siebie pozycji. Łatwy w obsłudze pilot umożliwia m.in. elektryczne zgięcie zagłówka, elektryczne zgięcie nóg, podnoszenie i opuszczanie całego łóżka, pleców, nóg, co zapewnia maksymalny komfort pacjenta. Już nie potrzebujesz kabli, które zawsze przeszkadzały w użytkowaniu - pilot łączy się z łóżkiem za pomocą bluetooth. Dużym atutem łóżka rehabilitacyjnego Burmeier Dali jest posiadanie funkcji pionizacji oraz opcje pozycji siedzącej z opuszczonymi nogami. Pionizacja łóżka względem podłoża znacznie ułatwia zmianę pozycji na spożycie jedzenia czy chwilowe oglądanie telewizji. Dla bezpieczeństwa pacjenta producent wprowadził na pilocie blokadę możliwości zmiany pozycji. Przy tak nowoczesnym łóżku jest także możliwość sterowania za pomocą bezpłatnej aplikacji Dali Lock na smartfonie.

Dzięki takim rozwiązaniom zarówno osoba opiekująca się, jak i sam pacjent będą odczuwać duży komfort obsługi, mając pilot zawsze pod ręką. Jest on zaczepiony na bocznym zabezpieczeniu, tak by był łatwo dostępny dla chorego. Model Burmeier Dali znacząco ułatwia opiekę nad chorym i zwiększa wygodę użytkownika.

Za pomocą pilota:

 • dokonamy regulacji wysokości łóżka od 40 do 80 cm,
 • podniesiemy zagłówek od 0 do 70 stopni,
 • możemy regulować leże pod nogami pacjenta do 40 stopni.

Parametry techniczne łóżka rehabilitacyjnego Burmeier Dali

 • Powierzchnia materaca - wymiary leża 90 x 200 cm.
 • Możliwość podjazdu: 16 cm.
 • Bezpieczne obciążenie robocze wynoszące: 185 kg.
 • Masa całkowita: 97 kg.
 • Maksymalna masa pacjenta: 145 kg.
 • Regulacja oparcia pleców około 75 stopni.
 • Regulacja wysokości łóżkq 40 - 80 cm.
 • Elektryczna regulacja uda 0 - 45 stopni.
 • Ręczne awaryjne obniżenie oparcia pleców.
 • Regulacja elektryczna.
 • Koncepcja napędu 24 V z transformatorem zewnętrznym.
 • Kółka antystatyczne z hamulcami i blokadą, o średnicy 10 cm, która umożliwiają łatwe manewrowanie łóżkiem.
 • Leże czterosegmentowe z drewnianych listewek sprężynujących odpornych na działanie środków dezynfekujących.
 • Barierki boczne z systemem Easy Click z obu stron.
 • Pilot z selektywną blokadą funkcji.

Łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali i innowacyjny system Easy Click

Łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali wyposażone jest w system zabezpieczenia bocznego easy click, który znacząco ułatwia montaż łóżka. Ciągłe zabezpieczenie boczne jest łatwe w obsłudze i daje dużą dozę bezpieczeństwa pacjentowi dzięki drewnianym barierkom. Opiekun bez problemu może zdjąć boczne barierki zabezpieczające i mieć dostęp do chorego.

Nasze łóżka rehabilitacyjne Burmeier Dali to duża wygoda, prosta obsługa i duże właściwości higieniczne. Jest to najczęściej nabywane łóżko do opieki długoterminowej w Niemczech, nie tylko w placówkach medycznych, ale przede wszystkim do opieki w warunkach domowych

Łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali

 • To wyjątkowo dobry stosunek ceny do jakości.
 • To bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
 • To bezpieczny system napędowy.
 • To niskie zużycie energii.
 • To praktyczne akcesoria, które można wypożyczyć w zestawie(taca, lampka itp.).

Sam decydujesz, co będzie potrzebne do opieki długoterminowej nad chorym. My dajemy Ci możliwość dostosowania i wybory tego, co będzie najbardziej potrzebne.

Łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali zostało stworzone przede wszystkim z myślą o osobach niepełnosprawnych, osobach wymagających długotrwałej opieki, a także dla osób, które się nimi opiekują. To oni wielokrotnie będą potrzebować udogodnień przy niełatwej opiece nad chorymi. Łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali sprawdzi się także dla osób starszych, którzy miewają problemy ze wstawaniem z łóżka czy ze zmianą pozycji. Łóżka rehabilitacyjne przystosowane jest również do osób z urazami nóg, którym wstanie lub przejście do pozycji siedzącej sprawia znaczącą trudność - łóżko Burmeier Dali zostało wyposażone w wysięgnik z trójkątem do podciągania, który ułatwia te czynności.

Konstrukcja łóżka rehabilitacyjnego została tak zaprojektowana, by ułatwić pacjentowi samodzielne wchodzenie i schodzenie z niego. Poprzez zmianę wysokości łóżka z powodzeniem dostosujemy je do możliwości chorego. W przypadku osoby unieruchomionej na stałe taki wyrób medyczny, jakim jest model łóżka Burmeier Dali, jest niewątpliwie duży udogodnieniem przy opiece nad leżącym pacjentem.

Masz pytania dotyczące sprzętu?

Dlaczego warto wynająć łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali?

Głównymi zaletami łóżka rehabilitacyjnego Burmeier Dali jest wygoda, łatwość obsługi, regulacja wysokości i bezpieczeństwo pacjentów. Innowacyjna technika użyta do stworzenia tego łóżka zapewnia długotrwałe korzystanie bez awarii. Dlatego też łóżko rehabilitacyjne Burmeier Dali z powodzeniem może być stosowane przy opiece domowej, jak i w specjalistycznych placówkach. Jest nie tylko wygodne dla pacjenta, ale i dla opiekuna czy fizjoterapeuty, ułatwiając im opiekę nad chorą osobą.

Wszystkie nasze łóżka rehabilitacyjne są dostępne w opcji z dostawą na terenie Warszawy i okolic. Po uzgodnieniu dostarczymy je na wskazany adres. Cena transportu może być zależna od odległości transportu. Usługa dostarczenia łóżka rehabilitacyjnego obejmuje także wniesienie, złożenie, jak i instrukcje użytkowania. Każde wypożyczane przez nas łóżko wyposażone jest w nowy materac antyodleżynowy o wymiarach leża 90 z 200 cm ze specjalną fakturą chroniącą pacjenta leżącego nawet długi czas.

Sięgając po nasze usługi, mogą Państwo liczyć także na fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze łóżek, a także koncentratorów tlenu. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, tak by w jak największym stopniu spełnić Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych, sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego.