close

Telefon Całodobowy, Czynne 24h / 7dni w tygodniu

(+48) 514 359 153

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Warszawa

 

 

Nasza wypożyczalnia Amed24 ma dla Państwa szeroki wybór różnych modeli łóżek rehabilitacyjnych (tzw. łóżek szpitalnych), które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wynajem jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje sprzętu rehabilitacyjnego tej klasy na określony czas.

 

Łóżko rehabilitacyjne
 • pracujemy 24h/7
 • zapewniamy darmowy serwis
 • dostawa, łóżka jeszcze tego samego dnia (woj. Mazowieckie)
 • wynajem na terenie całej Polski
 • nie pobieramy kaucji
 • oferujemy najnowsze modele łóżek
 • zapewniamy szkolenie z obsługi
 • proponujemy konkurencyjne ceny

 

 

Łóżko rehabilitacyjne na miarę Twoich potrzeb!

 

 

Oferujemy Państwu wynajem łóżek rehabilitacyjnych najwyższej klasy - dysponujemy najnowszymi modelami od czołowych producentów sprzętu rehabilitacyjnego. W naszej ofercie można znaleźć różnych rozmiarów łóżka dla chorych i osób niepełnosprawnych muszących znajdować się w pozycji leżącej/siedzącej i wymagających stałej opieki. Oferujemy wypożyczenie łóżka szpitalnego na dowolny czas, aż do uzyskania pełnej sprawności przez pacjenta. Świadczymy usługi zarówno dla szpitali oraz domów opieki, jak i osób prywatnych. Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Amed24 przyjmuje zamówienia przez całą dobę - jesteśmy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jest to drogi sprzęt, na który nie każdy może sobie pozwolić - właśnie dlatego nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego wynajmuje wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne elektryczne w przystępnych cenach. Koszt wypożyczenia jest nieporównywalnie niższy niż koszt zakupu sprzętu tej klasy. Z nami pomożesz swoim bliskim bez ponoszenia dużych kosztów!

 

Wymiary

 
bezpieczne obciążenie robocze łóżka - 180 kg
 
rozmiar materaca - 90x200
 
regulowana wysokość w zakresie 40-80cm

 

Łóżko rehabilitacyjne z dostawą

 

Wszystkie nasze łóżka rehabilitacyjne są dostępne w opcji z dostawą na terenie Warszawy i okolic - dostarczamy je pod wskazany adres (opłata za transport uzależniona jest od odległości). Nasza oferta obejmuje również wniesienie łóżka i złożenie go na przeznaczonym dla niego miejscu - nawet w dniu złożenia zamówienia. Do każdego wypożyczonego łóżka dołączamy w zestawie materac antyodleżynowy - jego specjalna faktura zapobiega powstawaniu odleżyn (nawet gdy chory leży bez ruchu przez długi czas) i ułatwia zmianę pozycji leżenia. Wszystkie oferowane materace są nowe.

 

Dzięki elektrycznemu sterowaniu łóżka rehabilitacyjnego chory może być ułożony w dowolnej pozycji, która będzie dla niego najwygodniejsza. To także duże ułatwienie dla osoby, która się nim opiekuje - specjalistyczne łóżko dla chorych daje swobodny dostęp do leżącej osoby, ułatwiając tym samym opiekę nad nią. Ponadto każde łóżko rehabilitacyjne jest wyposażone w specjalne barierki boczne zapobiegające zsunięciu się i upadkowi pacjenta. Nie ma więc obawy, że pozostawiony na chwilę sam spadnie i zrobi sobie krzywdę. Łóżka mogą też być wyposażone w podnośniki umożliwiające uniesienie nóg i rąk w konkretnej pozycji.

 

Jak wygląda dostawa łóżka rehabilitacyjnego

 
Zadzwoń do nas
 
Dobieramy model łóżka idealny do Twoich potrzeb
 
Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres
 
Instalujemy sprzęt
 
Szkolimy Cię z obsługi
 
Wynajmujesz łóżko, na ile chcesz

Kiedy potrzebne jest łóżko rehabilitacyjne?

 

Łóżka rehabilitacyjne (nazywane też potocznie szpitalnymi) to specjalistyczny sprzęt przeznaczony dla pacjentów, którzy:

 • są trwale niezdolni do samodzielnego poruszania się;
 • wymagają długotrwałej rehabilitacji wynikającej z ograniczonej zdolności poruszania się, będącej skutkiem np. poważnego złamania, zawału, udaru lub skomplikowanego zabiegu chirurgicznego;
 • ze względu na stan zdrowia muszą spędzać większość dnia w pozycji leżącej;
 • wymagają podparcia kręgosłupa w stopniu przekraczającym możliwości zwykłych łóżek.

Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu łóżka rehabilitacyjne pozwalają leżeć wygodnie, niezależnie od pozycji i czasu leżenia. Kręgosłup chorego jest zawsze dobrze podparty, nawet w momencie podnoszenia zagłówka - konstrukcja takiego łóżka pozwala bez wysiłku zmienić pozycję do półleżącej lub siedzącej. Łóżka rehabilitacyjne elektryczne wyposażone są w specjalne siłowniki umożliwiające płynną zmianę ustawienia zagłówka i uniesienie/opuszczenie całego łóżka dostosowujące jego poziom do wzrostu opiekuna. Nie ma więc obaw, że pacjent zrobi sobie krzywdę, próbując się samodzielnie podnieść, ani że opiekun nadwyręży się, dźwigając chorego.

 
Szpitale
 
Domy opieki
 
Osoby prywatne

 

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego to nie tylko łóżka

 

Łóżka rehabilitacyjne to tylko jeden rodzaj sprzętu, którym dysponujemy - do Państwa dyspozycji oddajemy również różne modele koncentratorów tlenu. Mamy zarówno urządzenia stacjonarne, jak i małe, przenośne koncentratory, które można zabrać ze sobą np. na wakacje czy świąteczny wyjazd do rodziny - modele dostępne aktualnie w naszej ofercie możecie Państwo sprawdzić na dedykowanej im podstronie. Dostarczamy je na terenie całego kraju - w woj. mazowieckim jeszcze tego samego dnia, a w pozostałych do 24 godzin od chwili przyjęcia zamówienia. Prowadzimy również serwis koncentratorów - dla Klientów z Warszawy dostępny przez 24 godziny na dobę!

 

Korzystając z naszych usług, mogą Państwo także liczyć na fachowe doradztwo w sprawie doboru łóżek rehabilitacyjnych oraz koncentratorów tlenu. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu sprzęt ortopedyczny czy rehabilitacyjny jest dobierany idealnie do potrzeb konkretnej osoby. Prowadzimy także szkolenia z zakresu obsługi koncentratorów i udostępniamy naszym klientom wszystkie akcesoria niezbędne do prowadzenia tlenoterapii w warunkach domowych. Jako wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i koncentratorów tlenu stale się rozwijamy i planujemy rozszerzyć ofertę o wózki inwalidzkie, kule łokciowe, chodziki i balkoniki.

 

 

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego w Warszawie i okolicach

 

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia oferty naszej wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych w Warszawie - dzięki dużemu wyborowi bez problemu znajdą Państwo sprzęt rehabilitacyjny najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb. Zapewniamy dowolnie długi okres wynajmu, dostosowany do potrzeb danego klienta. Oprócz łóżek wynajmujemy również przenośne i stacjonarne koncentratory tlenu. Nie muszą się też Państwo martwić o odbiór sprzętu - dostarczamy wszystko pod wskazany adres jeszcze tego samego dnia!

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego.

 

Jesteś zainteresowany wynajmem łóżka dla chorego?